Умови обслуговування

Умови повернення

Для повернення товару мають бути певні підстави, зазначені у ст. 9 Закону України; Про захист прав споживачів та стан товару, а саме:

 1. Покупка була здійснена Покупцем протягом 14 днів з дати пред’явлення вимоги про повернення (день покупки не рахується);
 2. Товар підлягає поверненню відповідно до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженому Постановою КМУ;
 3. Товар відповідає розміру, кольору чи іншим підставам, які пов’язані з якістю;
 4. Товар не використовувався, не змінено його товарний вигляд, упаковка, споживчі якості, відсутні механічні пошкодження.

УВАГА! При поверненні товару Покупець має право обміняти товар на аналогічний, а не одразу вимагати повернення грошей. Якщо компанія не має аналогічного товару для обміну, Покупець має право: повернути придбаний товар та замінити його на інший товар з наявного в асортименті магазину з відповідним перерахуванням вартості та сплатою позитивної різниці, або поверненням магазином негативної різниці між цінами товарів.

Обмін чи повернення товару має відправлятися БЕЗ ПОДАТКОВОГО ПЛАТЕЖУ (повернення робиться на рахунок покупця, це стандартна практика всіх магазинів). Інакше посилка повернеться назад покупцю.

Для повернення товару мають бути певні підстави, зазначені у ст. 9 Закону України; Про захист прав споживачів, та стан товару, а саме:

 1. Покупець має можливість повернути, якщо було виявлено прихований дефект.
 2. Дефект не повинен бути наслідком неправильної експлуатації!

Термін повернення товару:

 1. Якщо замовлення отримано самовивозом у роздрібному магазині, то повернення того ж дня можливе тільки в цьому магазині.
 2. Якщо замовлення було отримано з кур’єрською доставкою, то повернення можливе через 2 календарні дні.
 3. Якщо замовлення було отримано з кур’єрською доставкою до інших міст, то повернення можливе через 8 робочих днів.

Повернення товару зі шлюбом:

 1. Товар зі шлюбом/невірною комплектацією (товар, який ви не замовляли) повинен бути повернутий з оригінальними ярликами та в оригінальній упаковці;
 2. У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати на пересилання товару. Для цього необхідно надати чек за пересилання.
 3. Якщо товар, що повертається, був передоплачений, повернення здійснюється на ту картку, з якої було здійснено передоплату.

Повернення належного товару:

 1. Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей та товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації, наявність оригінальної та непошкодженої упаковки);
 2. Для складання заявки на повернення вам необхідно зв’язатися з нами за вказаними номерами телефонів на сайті;
 3. Термін повернення коштів залежить від способу повернення та становить не більше 10 робочих днів від дати надходження поверненого товару Компанії.

Повернення або обмін товару провадиться за попереднім погодженням з менеджером у телефонному режимі.

Вартість доставки товару, що повертається, не має дефектів, оплачує Покупець і ця сума не підлягає відшкодуванню.

Кожен товар перед відправкою ретельно упаковується в пухирчасту плівку. Але в окремих випадках з вини пошти тощо товар може зашкодити. У таких випадках ми без проблем змінюємо товар на новий.

Повернення

ПОВЕРНЕННЯ ПРИДБАНИХ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ https://tovar-vostoka.com ТОВАРІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ У ВИПАДКАХ І ЗГОДНО УМОВАМ, ЩО ДІЄ «ЗАКОНОМ УКРАЇНИ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ»!

Возврат полученного товара допускается в течение 14 календарных дней после его доставки Повернення отриманого товару допускається протягом 14 календарних днів після його доставки (отримання у службі доставки). Також Ви можете відмовитися від замовлених виробів відразу ж після оформлення заявки або протягом 2-х годин після прийняття замовлення менеджером, для цього Вам треба зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Якщо раптом, Ви отримали товар зіпсованим з вини перевізника або він Вам не підійшов, ми готові його обміняти на інший варіант або прийнятий його назад у належному вигляді зі збереженням упаковки слід зв’язатися з менеджером магазину для обговорення всіх деталей обміну або повернення.

Повернення коштів покупцю відбувається на карту Банку.